fotograf ślubny fotograf na wesele
Zacznijmy współpracę
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

dbamy
o Twoje wspomnienia

Naszym głównym celem jest dostarczanie klientom usług na najwyższym poziomie. Chcemy, aby nasze filmy były niezwykłą opowieścią z pięknego dnia ślubu, pełnego wzruszeń i emocji.

poznaj
nasz zespół

Mateusz

To założyciel Emelfis, montażysta oraz operator kamery, steadycamu, ronina i drona. Należy do grona fanów marki Apple, lubi gadżety i nowe technologie. W pracy zawodowej jest skrupulatnym detalistą, wizjonerem i strategiem. Stawia przede wszystkim na idealnie stabilne i ekstremalnie wykonane ujęcia. Poza tworzeniem filmów lubi obejrzeć dobry film lub zagłębić się w muzyce.

Adrian

Jest fotografem i retuszerem. Wierny wyznawca marki Nikon (pośród firmowych fanów marek SONY oraz Canon pozostaje w mniejszości). Kiedy nie fotografuje słucha muzyki - w jego głośnikach najczęściej rozbrzmiewa Kult i Kazik. W pracy zawodowej ceni sobie przede wszystkim dobrze wyważone prace graficzne i fotografie. Dużo biega, jeszcze więcej się uśmiecha.

Kasia

To nasza montażystka, retuszerka i asystentka operatora drona. Kasia to jedyna reprezentantka płci pięknej w naszej firmie, zatem staramy się o nią szczególnie dobrze dbać. Jej kobiece oko dostrzega to, czego reszta zespołu czasami nie widzi. Dzięki szczegółowości i wyczuciu smaku każda jej realizacja jest wyjątkowo dobrze dopracowana. Kasia to dla nas firmowa ostoja - gdy pada upiecze ciasto, przytuli gdy przytłacza nas nadmiar pracy.

Mariusz

Jest kompozytorem, dźwiękowcem i muzykiem. Przez cały czas czuwa nad tym, by w naszych filmach dźwięk zawsze był na jak najwyższym poziomie, tworzy też mixy oraz masteringi do filmów. Prywatnie fan muzyki dance, zawodowo wyznawca krystalicznie czystego dźwięku. Gdy ustawia basy doniczki spadają z naszych firmowych parapetów.

Bartek

Nasz montażysta oraz operator kamery i steadycamu. To prawdziwa artystyczna dusza - poza filmowaniem uwielbia także dobre kino i muzykę. To zdecydowany indywidualista, audiofil i wierny fan muzyki Depeche Mode. Dla dobrego efektu końcowego filmu jest w stanie poświęcić dużo, nawet własny samochód.

Przemek

To nasz fotograf i retuszer. Jego pasją jest myślistwo, dlatego kiedy nie zajmuje się fotografią jeździ na polowania. Uwielbia fotografować konie, a pomaga mu w tym jego fotograficzna delikatność i umiejętność bycia niezauważonym fotografem-duchem. Dzięki połączeniu swoich dwóch pasji jest w stanie szybko upolować idealne ujęcie fotograficzne gdziekolwiek się znajduje.

Marek

Jest montażystą, retuszerem oraz operatorem drona. Kiedy nie pracuje słucha muzyki z lat 60. i dużo czyta - poza książkami często sięga także po komiksy lub filmy o superbohaterach. Jako montażysta jest wyjątkowo szczegółowy i skrupulatny. Interesuje się robotyką oraz dronami, a jego pozazawodową ulubioną aktywnością jest pływanie.

391
filmów ślubnych zrealizowaliśmy do tej pory
350.000
okołu tylu zdjęć wykonujemy każdego roku
4.000
taka zawrotna liczba GB danych co miesiąc jest przetwarzana przez dyski twarde naszych komputerów

więcej o nas

Jesteśmy firmą, która stawia na kreatywność i unikatowość rozwiązań. Tworzymy zdjęcia i materiały wideo najwyższej jakości, które zadowalają nawet najbardziej wymagające gusta naszych klientów. Staramy się by nasze produkcje odbiegały od klasycznych filmów ślubnych trwających 4 godziny.

Praca, to dla nas jednak coś więcej, niż tylko obraz – to emocje i wspomnienia, które zatrzymujemy w kadrach. Potrafimy patrzeć na rzeczywistość oczami naszych klientów dzięki czemu wiemy, co liczy się dla nich najbardziej. Wykorzystując najnowsze technologie i sprzęty nie zapominamy o tym, że naszym najważniejszym zadaniem jest dbałość o wspomnienia i wyjątkowe chwile naszych klientów.

Chcemy być dla naszych klientów najlepszymi partnerami i towarzyszyć im w ważnych momentach. Słuchamy ich, by móc zrozumieć ich potrzeby i wizje. Wiemy, że dzięki temu będziemy mogli sprostać ich oczekiwaniom i dostarczyć im to, co najlepsze.

Jako profesjonaliści chcemy stawać się coraz lepsi w tym, co robimy. To dlatego wciąż się doszkalamy, a nasze studio wyposażamy w najlepszej jakości sprzęty. Chcemy nieustannie się rozwijać dlatego nie boimy się nowych zadań – wręcz przeciwnie: każde kolejne wyzwanie, nawet to z pozoru trudne, jest dla nas lekcją, dzięki której możemy stawać się jeszcze lepsi i świadczyć usługi na coraz to wyższym poziomie.

Sprawdź
nasz Instagram

694 239 744
Zacznijmy współpracę
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.